مرکز آموزشی علامه حلی بم

11 تیر 1393

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آیه های تمدن

دانش آموزان برگزیده ازمون ایه های تمدن سطح الف به شرح ذیل می باشد.
1-علیرضا پورمقدم
2-میلاد پوطاهری
3-سبحان رنجبر
4-علی رستم ابادی
5-محمد صالح جلالی
6-ابوالفضل حسن ابادی
مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

4 تیر 1393

مسابقه خلاصه نویسی درس هایی از قران در ماه مبارک رمضان

مسابقه خلاصه نویسی درس هایی از قران در ماه مبارک رمضان  از تاریخ 8 تیر لغایت 7 مرداد
مهلت ارسال اثار تا 15 مهرماه 93
جوایز کمک هزینه سفر عتبات عالیات ،مشهد مقدس و..
اطلاعات بیشتر در وب سایت www.tarvijequran.ir
مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

4 تیر 1393

لیست اسامی دانش آموزان دوم تجربی سال تحصیلی 93-94

1-شایان اخترشناس                 17-محمد صالح جلالی
2-محمد رضا جزینی زاده         18-حمزه اتشی
3-محمد رضا دریجانی            19-محمد مهدی کریمی افشار
4-مهدی دهقان                      20-محمد حسین ریماز
5-امیرعباس  غلامحسین نژاد   21-پوریا اشتاب
6-علی رستم ابادی                 22-هادی واجد ابراهیمی
7-مهدی قائمیان                     23-محمصالح حاج امینی
8-علیرضا پورمقدم                24-علیرضا اسدی
9-محمد مهدی شهسواری         25-امیررضا افشاری پور
10-امیرحسین جزینی زاده        26-علی محمدی
11-سعید اشرفیان                   27-محمدرضا ایزدی
12-محمد علی قلعه خانی          28-سعید رشیدی
13-محمدحسین بهرامی            29-سعید احسانی
14-ابوالفضل حسن ابادی
15-محمد علی قنبری زاده
16-محمد رضا مرادپور
مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

2 تیر 1393

مدارک لازم جهت ثبت نام دانش آموزان ورودی سال اول

جهت دریافت فایل مدارک لازم جهت ثبت نام  اینجا را کلیک نمایید
مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

2 تیر 1393

ثبت نام دانش آموزان سال اول در هنرستان بهیاری دانشگاه علوم پزشکی بم

هنرستان بهیاری دانشگاه علوم پزشکی از دانش آموزان واجد شرایط دانش آموز می پذیرد جهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.
مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: 3
(1 نظر )

15 اردیبهشت 1393

تقدیر از برترین های حوزه ی معاونت پرورشی

در روز دوشنبه 15/2/93 طی مراسمی در نماز خانه اموزشگاه از دانش آموزان برتر حوزه ی معاونت پرورشی دبیرستان علامه حلی دوره دوم  با اهدای لوح تقدیر و جایزه ی نقدی تقدیر بعمل امد این دانش آموزان در مسابقات  هشتگانه ی قران و معارف ، مسابقات درسهایی از قران و کتابخانی  و حائز رتبه ی برتر شهرستان  و مرحله ی  نیمه متمرکز شده اند.

 

ردیف     نام و نام خانوادگی پایه و رشته          رشته مسابقه         رتبه

 1         علی علوی          اول عمومی         حفظ       اول شهرستان

2          محمد رضا جزینی زاده        اول       مفاهیم  قران         اول

3          علیرضا پورمقدم    اول       احکام     اول

4          محمد امین اسکندری          اول         اذان      اول

5          محمد علی قلعه خانی          اول       انشای نماز          اول

6          محمد صالح حاج امینی         اول       نهج البلاغه         اول

7          امیرحسین جزینی زاده        اول       صحیفه ی سجادیه اول

8          امیرحسین قمری   دوم ریاضی         قرائت    اول

9          اشکان وکیلی       دوم ریاضی         مفاهیم    اول

10        امیرحسین صدیقی دوم ریاضی          احکام    اول

11        محمد حسین میرزاده           دوم تجربی          انشای نماز           اول

12        محمد مهدی رمضانی نژاد    سوم تجربی         قرائت    اول

13        حسن بیدار          سوم تجربی         احکام    اول

14        احسان سیدی         دوم تجربی          حفظ      دوم

15        حسام الدین بصیرنیا            سوم تجربی         مفاهیم    دوم

16        سبحان رنجبر       دوم ریاضی         مداحی   دوم

17        امیربهادر دریجانی سوم تجربی         انشای نماز          دوم

18        امیرحسین بنی ابراهیمی      دوم ریاضی         نهج البلاغه         دوم

19        امیرمهدی دریجانی            سوم تجربی         نهج البلاغه         دوم

20        کرامت رحمانیان   سوم تجربی         صحیفه ی سجادیه دوم

21        مهدی قائمیان        اول عمومی         قرائت    سوم

22        پوریا دریجانی      دوم تجربی          صحیفه ی سجادیه سوم

23        رضا مهدویان       چهارم تجربی       انشای نماز          سوم

مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )

26 فروردین 1393

نکات مهم در مورد برگزاری مرحله دوم المپیاد شیمی

به اطلاع دانش آموزان برگزیده ی مرحله اول المپیاد شیمی می رساند زمان برگزاری ازمون مرحله دوم 10/2/93 ساعت 2 عصر می باشد صدور کارت در تاریخ 6/2/93 انجام می گیرد به همراه داشتن خلاصه وضعیت تحصیلی  و کارت شناسایی معتبر الزامی می باشد.
مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: فن آوری

24 فروردین 1393

نتایج ازمون پیشرفت تحصیلی مرحله ی دوم استانی

سال اول متوسطه:
1-شایان اخترشناس  2-محمد حسین بهرامی   3-هادی واجد ابراهیمی
سال دوم تجربی:
1-مهدی دریجانی  2-محمدرضا  رهیده    2-ابوالفضل سرحدی زاده 3-محمد حسین میرزاده
سال  دوم ریاضی :
1-اشکان وکیلی 2-میلاد پورطاهری 3-سید امیرحسین صدیقی
سال سوم تجربی:
1-حسام الدین بصیرنیا 2-محمد مهدی رمضانی نژاد 3-امیربهادر دریجانی  3-امیرمهدی دریجانی
سال سوم ریاضی:
1-میلاد نخعی  2-حجت نادی زاده 3-سینا باقری برواتی

مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: 
(0 نظر )
ارسال شده در خبر های: آموزشی - فن آوری

24 فروردین 1393

نتایج ازمون پیشرفت تحصیلی مرحله دوم کشوری

 ردیف پایه   رتبه در منطقه   رتبه در استان  
 1 سوم ریاضی 
 سوم تجربی  1  3
 3  دوم علوم تجربی
 دوم ریاضی فیزیک  1  2
 5  اول متوسطه  2  14
مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: 1
(2 نظر )
ارسال شده در خبر های: آموزشی - فن آوری

20 فروردین 1393

دانش اموزان برتر ازمون فیزیک شماره 3

دانش اموزان برتر ازمون فیزیک شماره 3:
1-امیرعباس غلامحسین نژاد    18
2-محمد حسین بهرامی     18 
3-شایان اخترشناس         17 
4-محمدرضادریجانی       17
5-علی رستم ابادی           16
6-علی بهرامی                16
7-مهدی  دهقان کروکی    16
مولف: مرتضی علوی
0  نظر
رتبه خبر: .5
(1 نظر )
قبلی  
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
  بعدی
صفحه 1 از 27